עבור אל תוכן

צפה בתוכן חדש

הצג/הסתר %s Hello Guest

ההרשמה לטורניר ה-1 של השנה נפתחה!!

Welcome Guest Messages 6.0.0 © 2014 VirteQ

תמונה

תוקנים

5 תגובות לנושא זה

#1 Gal morenski

Gal morenski
  • רשומים
  • 30 הודעות

נכתב ב- 03 יולי 2012 - 07:25 AM

יש לי 3 תוקנים רגילים עם תמונה בלי רמה או סוג (כמו דארק או לייט) וכתוב עליו בשם תוקן (באנגלית כמובן) והשגתי אותו (ליתר דיוק אותם כי זה 3 תוקנים בדיוק כאלה חוץ מהתמונה) מטין של ניטרו ווריור ויש לי Gorz the Emissary of Darkness אני יכול להשתמש בטוקנים כאילו הם התוקן של Gorz the Emissary of Darkness
לא הבנתי את זה כי כתוב על הקלף (של התוקן) "this token can be used as any token"
אבל גם כתוב בו למטה "this card cannot be in a deck"
וגם לא הבנתי הוא אמור להיות באקסטרה או במיין דק?
והעם הוא יכול לשמש כטוקן של Gorz the Emissary of Darkness?
והעם בכלל אפשר להשתמש בו?

בתודה לעונים

#2 the ghost dragon

the ghost dragon
  • Yussei
  • 1,021 הודעות

נכתב ב- 03 יולי 2012 - 07:56 AM

זה לא באקסטרה לא במיין וגם לא סייד
טוקן יכול להיות גם קלף שהוא לא טוקן ושהוא יהיה תוקן התוקנים האחרים הם סתם אבל אפשר להשתמש בהם

#3 DarkHighlander

DarkHighlander
  • Yussei
  • 1,753 הודעות

נכתב ב- 03 יולי 2012 - 08:07 AM

הקלפים האלה חסרי משמעות למשחק והם לא חייבים להיות בחפיסה ולא חייבים להיות בכלל גם אם אתה משתמש בקלפים שמביאים טוקנים, הם סתם בשביל להעשיר את המשחק שכשאתה צריך טוקן אז שיהיה לך קלף שייצג אותו, פעם לא היה אותם בכלל היו שמים מטבעות במקום או קלפים לא קשורים.
אני נגיד לקחתי סתם קלפים מעפנים שאני אוהב את התמונה שלהם ושמתי בפרוטקטורים שונים שלא יהיה בלבול ...

ggka9zS.jpg

#4 Gershon

Gershon

Tsuki no Me

• Jaden
  • 4,444 הודעות

נכתב ב- 03 יולי 2012 - 10:00 AM

כל דבר שיוצר הבחנה בין מצב התקפה למצב הגנה יכול לשמש כטוקן. אז מן הסתם קלף גם יכול.
"In this world, whenever there is light, there are also shadows. As long as the concept of winners exist, there must also be losers. The selfish desire of wanting to maintain peace causes wars and hatred is born to protect love."

Freaky 23 - TOP 8
IPT #3 - TOP 8
IPT #7 - TOP 8
Online Tournament 1 - TOP 8

Israel Nationals 2014 - TOP 4

#5 Gal morenski

Gal morenski
  • רשומים
  • 30 הודעות

נכתב ב- 03 יולי 2012 - 10:55 AM

לא הבנתי נגיד בטורנירים מישהו תוקף אותי ישירות עם מפלצת שיש לה 3000 התקפה אני מביא את Gorz the Emissary of Darkness ואני יכול לשים גם מטבע במקום הטוקן וזה יהיה חוקי?

#6 Gershon

Gershon

Tsuki no Me

• Jaden
  • 4,444 הודעות

נכתב ב- 03 יולי 2012 - 11:10 AM

כן, אם יש דרך לקבוע אם הטוקן בהגנה או בהתקפה. למשל תקבע עם היריב שלך שהמספר זה התקפה והציור זה הגנה.
"In this world, whenever there is light, there are also shadows. As long as the concept of winners exist, there must also be losers. The selfish desire of wanting to maintain peace causes wars and hatred is born to protect love."

Freaky 23 - TOP 8
IPT #3 - TOP 8
IPT #7 - TOP 8
Online Tournament 1 - TOP 8

Israel Nationals 2014 - TOP 4

הגב לנושא זה