עבור אל תוכן

צפה בתוכן חדש

הצג/הסתר %s Hello Guest

ההרשמה לרג'ינל חנוכה הגדול נפתחה!!  
לפרטים והרשמה לחצו כאן
 

Welcome Guest Messages 6.0.0 © 2018 VirteQ



תמונה

רג'יונל חנוכה 2017 - דקליסטים וחוויות


  • אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

#1 Gershon

Gershon

    מנהל פורום

  • Yugi
  • 5,388 הודעות
  • Gender:Male

נכתב ב- 18 דצמבר 2017 - 05:13 PM

1st place - Gershon TS - Trickstar

Monsters: 21
3 Trickstar Candina
3 Trickstar Lycoris
1 Trickstar Lilybell
3 Ghost Ogre & Snow Rabbit
3 Ash Blossom & Joyous Spring
3 Droll & Lock Bird
3 Honest
1 Maxx "C"
1 Blackwing - Gofu the Vague Shadow

Spells: 10
3 Terraforming
3 Trickstar Lightstage
2 Pot of Desires
2 Scapegoat

Traps: 9
3 Trickstar Reincarnation
3 Solemn Strike
1 Solemn Warning
1 Bottomless Trap Hole
1 Unending Nightmare

Extra Deck: 15
2 Link Spider
1 Trickstar Holly Angel
1 Proxy Dragon
1 Missus Radiant
1 Ib the World Chalice Priestess
1 Ningirsu the World Chalice Warrior
1 Decode Talker
1 Firewall Dragon
1 Borreload Dragon
1 Topologic Bomber Dragon
1 The Phantom Knights of Break Sword
1 ABC-Dragon Buster
1 Invoked Mechaba
1 SPYRAL Double Helix

Side Deck: 15
3 Eater of Millions
3 Twin Twisters
3 Ghost Reaper & Winter Cherries
2 System Down
2 Evenly Matched
1 Dark Hole
1 Raigeki

 

 

2nd place - Shaul B - Trickstar

Monsters: 21
3 Trickstar Candina
3 Trickstar Lycoris
1 Trickstar Lilybell
3 Ghost Ogre & Snow Rabbit
3 Ash Blossom & Joyous Spring
3 Droll & Lock Bird
3 Eater of Millions
1 Maxx "C"
1 Blackwing - Gofu the Vague Shadow

Spells: 16
3 Terraforming
3 Trickstar Lightstage
2 Pot of Desires
3 Scapegoat
3 Cosmic Cyclone
1 Dark Hole
1 Raigeki

Traps: 3
3 Trickstar Reincarnation

Extra Deck: 15
2 Link Spider
1 Trickstar Holly Angel
1 Proxy Dragon
1 Missus Radiant
1 Akashic Magician
1 Ib the World Chalice Priestess
1 Ningirsu the World Chalice Warrior
1 Decode Talker
1 Firewall Dragon
1 Borreload Dragon
1 The Phantom Knights of Break Sword
1 SPYRAL Double Helix
1 PSY-Framelord Omega
1 Beelze of the Diabolic Dragons

Side Deck: 15
3 Ghost Reaper & Winter Cherries
3 System Down
3 Solemn Strike
2 Heavy Storm Duster
1 Evenly Matched
1 Twin Twisters
1 Kumongous, the Sticky String Kaiju
1 Gameciel, the Sea Turtle Kaiju

 

 

3rd place - Guy H - SPYRAL

Monsters: 19
3 SPYRAL Super Agent
2 SPYRAL Tough
1 SPYRAL Quik-Fix
1 SPYRAL Sleeper
1 SPYRAL Master Plan
1 SPYRAL GEAR - Drone
1 SPYRAL GEAR - Last Resort
3 Droll & Lock Bird
3 Ghost Ogre & Snow Rabbit
1 Maxx "C"
1 D.D. Crow
1 Blackwing - Gofu the Vague Shadow

Spells: 18
3 Double Summon
3 Terraforming
3 SPYRAL Resort
2 SPYRAL GEAR - Big Red
1 SPYRAL MISSION - Assault
2 Foolish Burial Goods
1 Foolish Burial
1 One for One
1 Reinforcement of the Army
1 Soul Charge

Traps: 3
2 SPYRAL MISSION - Rescue
1 SPYRAL GEAR - Utility Wire

Extra Deck: 15
2 SPYRAL Double Helix
1 Ib the World Chalice Priestess
1 Tri-Gate Wizard
1 Firewall Dragon
1 Proxy Dragon
1 Decode Talker
1 Borreload Dragon
1 Gaia Saber, the Lightning Shadow
1 Sylvan Princessprite
1 Lyrilusc - Recital Starling
1 Number 41: Bagooska the Terribly Tired Tapir
1 Coral Dragon
1 Ancient Fairy Dragon
1 ABC-Dragon Buster

Side Deck: 15
3 Ghost Reaper & Winter Cherries
3 Cosmic Cyclone
2 Solemn Strike
2 System Down
1 Kumongous, the Sticky String Kaiju
1 Gameciel, the Sea Turtle Kaiju
1 Dark Hole
1 Raigeki
1 Solemn Warning

 

 

4th place - Nitai R - Invoked

Monsters: 19
3 Aleister the Invoker
3 PSY-Framegear Gamma
3 Ghost Ogre & Snow Rabbit
3 Ash Blossom & Joyous Spring
2 Droll & Lock Bird
2 D.D. Crow
1 Maxx "C"
1 Blackwing - Gofu the Vague Shadow
1 PSY-Frame Driver

Spells: 21
3 Magical Meltdown
3 Cosmic Cyclone
3 Terraforming
3 Invocation
3 Scapegoat
3 Book of Eclipse
3 Pot of Desires


Extra Deck: 15
1 Invoked Raidjin
2 Invoked Mechaba
1 Invoked Magellanica
2 Invoked Purgatrio
1 PSY-Framelord Omega
2 Link Spider
1 Borreload Dragon
1 Ningirsu the World Chalice Warrior
1 Ib the World Chalice Priestess
1 Decode Talker
1 Proxy Dragon
1 Missus Radiant

Side Deck: 15
3 Magical Spring
3 Solemn Strike
2 Evenly Matched
2 System Down
2 Spell-Shattering Arrow
1 Raigeki
1 Kumongous, the Sticky String Kaiju
1 Dogoran, the Mad Flame Kaiju

 

 

5th place - Oded M - SPYRAL

Monsters: 23
3 SPYRAL Super Agent
3 SPYRAL Tough
1 SPYRAL Quik-Fix
1 SPYRAL Sleeper
1 SPYRAL Master Plan
1 SPYRAL GEAR - Drone
1 SPYRAL GEAR - Last Resort
3 Droll & Lock Bird
3 Ghost Ogre & Snow Rabbit
3 Ash Blossom & Joyous Spring
1 Maxx "C"
1 D.D. Crow
1 Blackwing - Gofu the Vague Shadow

Spells: 15
3 Double Summon
3 Terraforming
3 SPYRAL Resort
2 SPYRAL GEAR - Big Red
1 Foolish Burial
1 One for One
1 Reinforcement of the Army
1 Raigeki

Traps: 2
2 SPYRAL MISSION - Rescue

Extra Deck: 15
3 SPYRAL Double Helix
2 Proxy Dragon
1 Ningirsu the World Chalice Warrior
1 Tri-Gate Wizard
1 Firewall Dragon
1 Decode Talker
1 Borreload Dragon
1 Sylvan Princessprite
1 Lyrilusc - Recital Starling
1 Number 39: Utopia
1 Number S39: Utopia the Lightning
1 Number 41: Bagooska the Terribly Tired Tapir

Side Deck: 15
3 Ghost Reaper & Winter Cherries
3 Cosmic Cyclone
3 Chaos Trap Hole
2 System Down
2 Dimensional Barrier
1 ABC-Dragon Buster
1 PSY-Framelord Omega

 

 

6th place - Guy B - Pendulum Magician

Monsters: 28
3 Double Iris Magician
3 Purple Poison Magician
3 Black Fang Magician
3 Wisdom-Eye Magician
3 Performapal Skullcrobat Joker
3 PSY-Framegear Gamma
2 Ghost Ogre & Snow Rabbit
2 Harmonizing Magician
2 Performapal Pendulum Sorcerer
1 Oafdragon Magician
1 Astrograph Sorcerer
1 PSY-Frame Driver
1 Maxx "C"

Spells: 9
2 Duelist Alliance
2 Pendulum Call
2 Cosmic Cyclone
2 Pot of Desires
1 Star Pendulumgraph

Traps: 2
2 Time Pendulumgraph

Extra Deck: 15
2 PSY-Framelord Omega
2 Number 41: Bagooska the Terribly Tired Tapir
1 Number 39: Utopia
1 Number S39: Utopia the Lightning
1 Timestar Magician
1 Enlightenment Paladin
1 Supreme King Dragon Clear Wing
1 Supreme King Dragon Starving Venom
1 Ignister Prominence, the Blasting Dracoslayer
1 Performage Trapeze Magician
1 Abyss Dweller
1 Tornado Dragon
1 Akashic Magician

Side Deck: 13
3 Wavering Eyes
3 Dimensional Barrier
2 Artifact Lancea
2 Lava Golem
1 Droll & Lock Bird
1 Ghost Ogre & Snow Rabbit
1 Cosmic Cyclone

 

 

7th place - Lior H - Pendulum Magician

Monsters: 26
3 Double Iris Magician
3 Purple Poison Magician
3 Wisdom-Eye Magician
3 Performapal Skullcrobat Joker
3 Harmonizing Magician
2 Black Fang Magician
2 Performapal Pendulum Sorcerer
2 Oafdragon Magician
1 White Wing Magician
1 Astrograph Sorcerer
2 Ghost Ogre & Snow Rabbit
1 Maxx "C"

Spells: 12
3 Duelist Alliance
3 Pot of Desires
3 Wavering Eyes
2 Star Pendulumgraph
1 Pendulum Call

Traps: 2
2 Time Pendulumgraph

Extra Deck: 15
2 PSY-Framelord Omega
1 Timestar Magician
1 Enlightenment Paladin
1 Number 39: Utopia
1 Number S39: Utopia the Lightning
1 Number 41: Bagooska the Terribly Tired Tapir
1 Supreme King Dragon Clear Wing
1 Supreme King Dragon Starving Venom
1 Supreme King Dragon Dark Rebellion
1 Ignister Prominence, the Blasting Dracoslayer
1 Performage Trapeze Magician
1 Abyss Dweller
1 Tornado Dragon
1 Decode Talker

Side Deck: 15
3 System Down
3 Gameciel, the Sea Turtle Kaiju
3 Zaphion, the Timelord
2 Lava Golem
1 Mind Control
1 Solemn Strike
1 Solemn Warning
1 Pendulum Storm

 

 

8th place - Simon H - Pendulum Magician

בהמשך

 


בשביל להצטרף לקבוצת ה-WHATSAPP של הקהילה, שלחו לי הודעה פרטית.

 

Freaky 23 - TOP 8

IPT #3 - TOP 8

IPT #7 - TOP 8
Online Tournament 1 - TOP 8
Israel Nationals 2014 - TOP 4

WCQ: Sukkot Regional 2014 - TOP 4

WCQ: Hanukkah Regional 2015 - 1st place

WCQ: Pesakh Regional 2016 - TOP 8

WCQ: Hanukkah Regional 2016 - TOP 4

WCQ: Purim Regional 2017 - TOP 4

IPT #22 - TOP 8

Israel Nationals 2017 - TOP 4

WCQ: European Championship 2017 - TOP 64

 

סטים שהשלמתי עד כה:

LOB-PGD, ORCS, BOSH