עבור אל תוכן

צפה בתוכן חדש

הצג/הסתר %s Hello Guest

ההרשמה לרג'ינל חנוכה הגדול נפתחה!!  
לפרטים והרשמה לחצו כאן
 

Welcome Guest Messages 6.0.0 © 2017 VirteQ



תמונה

WCQ: Shavuot 2017 Regional - TOP 8 Decklists


  • אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

#1 Gershon

Gershon

    מנהל פורום

  • Yugi
  • 5,387 הודעות
  • Gender:Male

נכתב ב- 03 יוני 2017 - 11:51 PM

1st place - Marom D - True Draco

Monsters: 7
3 Master Peace, the True Dracoslaying King
2 Dinomight Knight, the True Dracofighter
1 Ignis Heat, the True Dracowarrior
1 Majesty Maiden, the True Dracocaster

Spells: 24
3 True Draco Heritage
3 Disciples of the True Dracophoenix
3 Dragonic Diagram
3 Terraforming
3 Card of Demise
3 Pot of Duality
2 Pot of Desires
2 Cosmic Cyclone
1 The Monarchs Stormforth
1 Raigeki

Traps:
3 True King's Return
2 True Draco Apocalypse
1 Imperial Order
1 Lose 1 Turn
1 Skill Drain
1 Unending Nightmare

Extra Deck: 15
2 Daigusto Emeral
2 Zoodiac Drident
2 Zoodiac Chakanine
2 Zoodiac Broadbull
1 Zoodiac Tigermortar
1 Zoodiac Hammerkong
1 Zoodiac Boarbow
1 Abyss Dweller
1 Tornado Dragon
1 Gagaga Samurai
1 M-X-Saber Invoker

Side Deck: 15
3 Ghost Ogre & Snow Rabbit
3 Dimensional Barrier
2 Dark Hole
2 Solemn Strike
1 Solemn Warning
1 Compulsory Evacuation Device
1 Cosmic Cyclone
1 Ash Blossom & Joyous Spring
1 Maxx "C"

 

 

2nd place - Dan B - Invoked

Monsters: 21
3 Aleister the Invoker
3 Windwitch - Ice Bell
3 Windwitch - Glass Bell
3 Ghost Ogre & Snow Rabbit
3 Ash Blossom & Joyous Spring
1 Thunder King, the Lightningstrike Kaiju
1 Jizukiru, the Star Destroying Kaiju
1 Gadaria, the Mystical Dust Kaiju
1 Gameciel, the Sea Turtle Kaiju
1 Windwitch - Snow Bell
1 Maxx "C"

Spells: 16
3 Magical Meltdown
3 Cosmic Cyclone
2 Interrupted Kaiju Slumber
2 Dark Hole
2 Terraforming
2 Invocation
1 Raigeki

Traps: 6
3 Solemn Strike
1 Solemn Warning
1 Torrential Tribute
1 Unending Nightmare

Extra Deck: 15
3 Invoked Raidjin
2 Invoked Mechaba
2 Invoked Magellanica
2 Invoked Purgatrio
1 Invoked Cocytus
1 Windwitch - Winter Bell
1 Crystal Wing Synchro Dragon
1 Clear Wing Synchro Dragon
1 Stardust Dragon
1 Masked HERO Dark Law

Side Deck: 15
3 Droll & Lock Bird
3 Twin Twisters
3 Lost Wind
2 Quaking Mirror Force
2 Dimensional Barrier
2 Mask Change II

 

 

3rd place - Tom B - ABC

Monsters: 15
3 A-Assault Core
3 B-Buster Drake
3 C-Crush Wyvern
2 Photon Thrasher
2 Gold Gadget
1 Silver Gadget
1 Maxx "C"

Spells: 16
3 Union Hangar
3 Terraforming
3 Cosmic Cyclone
2 Dark Hole
2 Pot of Desires
1 Instant Fusion
1 Twin Twisters
1 Raigeki

Traps: 9
2 Solemn Strike
2 Dimensional Barrier
2 Mirror Force
1 Torrential Tribute
1 Solemn Warning
1 Unending Nightmare

Extra Deck: 15
3 ABC-Dragon Buster
2 Diamond Dire Wolf
1 Bujintei Tsukuyomi
1 Abyss Dweller
1 Castel, the Skyblaster Musketeer
1 Daigusto Emeral
1 Dark Rebellion Xyz Dragon
1 Gear Gigant X
1 Tornado Dragon
1 Number 39: Utopia
1 Number S39: Utopia the Lightning
1 Elder Entity Norden

Side Deck: 15
3 Lost Wind
2 Pot of Acquisitiveness
2 Twin Twisters
2 Solemn Strike
2 Interrupted Kaiju Slumber
1 Jizukiru, the Lightningstrike Kaiju
1 Gadaria, the Mystical Dust Kaiju
1 Kumongous, the Sticky String Kaiju
1 Gameciel, the Sea Turtle Kaiju

 

 

4th place - Simon H - Paleozoic

Monsters: 9
3 Swap Frog
3 Dupe Frog
2 Ronintoadin
1 Maxx "C"

Spells: 5
3 Card of Demise
2 Pot of Desires

Traps: 27
3 Paleozoic Dinomischus
3 Paleozoic Canadia
3 Paleozoic Olenoides
3 Solemn Strike
3 Dimensional Barrier
3 Quaking Mirror Force
2 Paleozoic Marrella
2 Lost Wind
1 Unending Nightmare
1 Ring of Destruction
1 Compulsory Evacuation Device
1 Torrential Tribute
1 Imperial Order

Extra Deck: 14
3 Toadally Awesome
3 Paleozoic Opabinia
2 Paleozoic Anomalocaris
1 Sky Cavalry Centaurea
1 Daigusto Phoenix
1 Cat Shark
1 The Phantom Knights of Cursed Javelin
1 Number 45: Crumble Logos, the Prophet of Demolition
1 Number F0: Utopic Future
1 Downerd Magician

Side Deck: 15
3 Gameciel, the Sea Turtle Kaiju
3 Ash Blossom & Joyous Spring
2 Ghost Ogre & Snow Rabbit
2 System Down
2 Cosmic Cyclone
2 Dark Hole
1 Raigeki

 

 

5th place - Shay K - Metalfoes Yang Zing

Monsters: 35
3 Jiaotu, Darkness of the Yang Zing
3 Chiwen, Light of the Yang Zing
3 Zefraniu, Secret of the Yang Zing
3 Metalfoes Steelen
3 Metalfoes Silverd
2 Metalfoes Goldriver
2 Metalfoes Volflame
2 Archfiend Eccentrick
2 Bi'an, Earth of the Yang Zing
2 Suanni, Fire of the Yang Zing
1 Bixi, Water of the Yang Zing
1 Zefraxi, Treasure of the Yang Zing
1 Speedroid Terrortop
1 Speedroid Red-Eyed Dice
1 Red Resonator

Spells: 7
2 Yang Zing Path
2 Painful Decision
2 Dark Hole
1 Metalfoes Fusion

Traps: 4
2 Nine Pillars of the Yang Zing
2 Metalfoes Combination

Extra Deck: 
3 Baxia, Brightness of the Yang Zing
1 Yazi, Evil of the Yang Zing
1 Chaofeng, Phantom of the Yang Zing
1 Denglong, First of the Yang Zing
1 Herald of the Arc Light
1 Hi-Speedroid Chanbara
1 Ultimaya Tzolkin
1 Void Ogre Dragon
1 Ignister Prominence, the Blasting Dracoslayer
1 Crystal Wing Synchro Dragon
1 PSY-Framelord Omega
1 Metalfoes Mithrilium
1 Number 38: Hope Harbinger Dragon Titanic Galaxy

Side Deck: 15
2 Kumongous, the Sticky String Kaiju
2 System Down
2 Royal Decree
2 Artifact Lancea
2 Effect Veiler
1 Maxx "C"
1 Flying "C"
1 Retaliating "C"
1 Chaos Trap Hole
1 Light-Imprisoning Mirror

 

 

6th place - Khanokh G - ABC

Monsters: 17
3 A-Assault Core
3 B-Buster Drake
3 C-Crush Wyvern
3 Gold Gadget
2 Silver Gadget
2 Effect Veiler
1 Maxx "C"

Spells: 13
3 Union Hangar
3 Terraforming
3 Twin Twisters
2 Ties of the Brethren
1 Raigeki
1 Instant Fusion

Traps: 10
2 Horn of Heaven
2 Lost Wind
2 Solemn Strike
1 Solemn Warning
1 Bottomless Trap Hole
1 Torrential Tribute
1 Starlight Road

Extra Deck: 15
3 ABC-Dragon Buster
1 Diamond Dire Wolf
1 Bujintei Tsukuyomi
1 Castel, the Skyblaster Musketeer
1 Daigusto Emeral
1 Dark Rebellion Xyz Dragon
1 Gear Gigant X
1 Number 39: Utopia
1 Number S39: Utopia the Lightning
1 Number 101: Silent Honor ARK
1 Elder Entity Norden
1 Stardust Dragon

Side Deck: 15
3 Gozen Match
2 Chain Disappearance
2 Pot of Acquisitiveness
2 System Down
2 Dark Hole
2 Artifact Lancea
2 Mask of Restrict

 

 

7th place - Ziv A - 60 card Infernoid Zoodiac

Monsters: 35
3 Speedroid Terrortop
3 D.D. Crow
3 PSY-Framegear Gamma
3 Fairy Tail - Snow
3 Infernoid Dekatron
3 Infernoid Harmadik
2 Infernoid Onuncu
2 Infernoid Devyaty
2 Infernoid Seitsemas
2 Zoodiac Ratpier
2 Ghost Ogre & Snow Rabbit
1 Maxx "C"
1 Infernoid Sjette
1 Infernoid Patrulea
1 Infernoid Attondel
1 Speedroid Taketomborg
1 PSY-Frame Driver
1 Lunalight Black Sheep

Spells: 23
3 That Grass Looks Greener
3 Void Vanishment
3 Void Imagination
3 Twin Twisters
3 Fire Formation - Tenki
2 Forbidden Chalice
2 Dark Hole
1 Raigeki
1 One for One
1 Zoodiac Barrage
1 Fusion Substitute

Traps: 2
2 Void Feast

Extra Deck: 15
2 Infernoid Tierra
1 Zoodiac Boarbow
1 Zoodiac Tigermortar
1 Zoodiac Broadbull
1 Zoodiac Chakanine
1 Zoodiac Drident
1 Daigusto Emeral
1 M-X-Saber Invoker
1 The Phantom Knights of Break Sword
1 Leviair the Sea Dragon
1 Totem Bird
1 Elder Entity Norden
1 Vermillion Dragon Mech
1 PSY-Framelord Omega

Side Deck: 15
3 System Down
2 Effect Veiler
2 Mystical Space Typhoon
2 Interrupted Kaiju Slumber
2 Kumongous, the Sticky String Kaiju
1 Gameciel, the Sea Turtle Kaiju
1 Dogoran, the Mad Flame Kaiju
1 Zoodiac Ramram
1 Zoodiac Whiptail

 

 

8th place - Yishai A - True King Dinosaur

Monsters: 23
3 True King Lithosagym, the Disaster
3 Souleating Oviraptor
3 Miscellaneousaurus
3 Babycerasaurus
3 Petiteranodon
2 Ultimate Conductor Tyranno
2 Megalosmasher X
1 Tyranno Infinity
1 Jurrac Aeolo
1 True King Agnimazud, the Vanisher
1 Maxx "C"

Spells: 13
3 Fossil Dig
3 Lost World
2 Terraforming
2 Instant Fusion
2 Twin Twisters
1 Upstart Goblin

Traps: 4
2 Call of the Haunted
1 Solemn Warning
1 Torrential Tribute

Extra Deck: 15
2 Evolzar Laggia
1 Evolzar Dolkka
1 True King of All Calamities
1 Phantom Fortress Enterblatnir
1 Number 39: Utopia
1 Number S39: Utopia the Lightning
1 Abyss Dweller
1 Castel, the Skyblaster Musketeer
1 Bahamut Shark
1 Toadally Awesome
1 Elder Entity Norden
1 Denglong, First of the Yang Zing
1 Naturia Beast
1 Trishula, Dragon of the Ice Barrier

Side Deck: 15
3 Ghost Ogre & Snow Rabbit
2 D.D. Crow
2 Forbidden Chalice
2 System Down
1 Pot of Acquisitiveness
1 Lullaby of Obedience
1 Twin Twisters
1 Raigeki
1 Artifact Lancea
1 Dogoran, the Mad Flame Kaiju

 


בשביל להצטרף לקבוצת ה-WHATSAPP של הקהילה, שלחו לי הודעה פרטית.

 

Freaky 23 - TOP 8

IPT #3 - TOP 8

IPT #7 - TOP 8
Online Tournament 1 - TOP 8
Israel Nationals 2014 - TOP 4

WCQ: Sukkot Regional 2014 - TOP 4

WCQ: Hanukkah Regional 2015 - 1st place

WCQ: Pesakh Regional 2016 - TOP 8

WCQ: Hanukkah Regional 2016 - TOP 4

WCQ: Purim Regional 2017 - TOP 4

IPT #22 - TOP 8

Israel Nationals 2017 - TOP 4

WCQ: European Championship 2017 - TOP 64

 

סטים שהשלמתי עד כה:

LOB-PGD, ORCS, BOSH